----------------Witamy----------------

 Serdecznie witamy w naszych skromnych progach. W urokliwym miejscu, otoczonym trzema stawami, łąkami i lasami w miejscowości Błotnica.  Usytuowanie naszego Campingu w malutkiej wiosce jest gwarancją ciszy i spokoju. Otaczająca nas natura zapewnia czyste, zdrowe i rześkie powietrze. Pobliskie stawy i jeziora obfitują w wiele gatunków ryb, ale stanowią również przepiękny krajobraz. 

   Nasza oferta jest skierowana zarówno dla osób lubiących aktywny wypoczynek, jak i dla tych którzy chcą po prostu poleniuchować na leżaku przed domkiem Otaczającą nas przyrodę można zwiedzać pieszo lub rowerami, które chętnie Państwu udostępnimy. Dla miłośników jeździectwa w pobliżu mamy stadninę koni, więc okolicę można zwiedzać z grzbietu konia.  Wycieczki piesze i rowerowe mogą być przeprowadzane wyznaczonymi szlakami turystycznymi, lub dowolnymi szlakami obranymi według własnego pomysłu. Również Państwa pupile, są mile widziane na naszym Camping, ogrodzony teren ośrodka daje im dużą swobodę i miejsce do zabawy.  Na pobliskich łąkach i w lasach znaleźć można wiele ziół, grzybów, malin i jagód. "Camping nad stawami" jest malowniczym miejscem, w którym każdy znajdzie spokojny kącik do odpoczynku w miłej atmosferze.  Dzięki bogatej ofercie zarówno dzieci jak i dorośli znajdą coś ciekawego dla siebie. Naszym turystom oferujemy wygodne domki, jak również możliwość korzystania z pola namiotowego. Istnieje równiez możliwość rozstawienia Campera

DARMOWE WĘDKOWANIE I KORZYSTANIE Z ŁÓDKI DLA WSZYSTKICH NASZYCH GOŚCI

Kontakt tel. 537 286 333

tel. 792 682 127

Wygodny domek drewniany

Wygodny domek drewniany z 2 sypialniami tarasem,balkonem ,salon z kuchnią i łazienka

  • Kampery i namioty

    U nas możesz rozstawić także namiot lub kampera,zapewniamy dostęp do sanitariatów a także do mini świetlicy z bilardem piłkarzykami i tenisem stołowym.

  • Stawy pełne ryb

    Wszyscy nasi goście mogą za darmo wędkować w stawach pełnych ryb a także korzystać z łodki.

  • Domki holenderskie

    Oprócz domku drewnianego,możesz także zarezerwować w pełni wyposażone domki holenderskie.

Glamping tent

Zapraszamy państwa do rezerwacji naszego nowego ekskluzywnego namiotu z wygodnym łóżkiem typu super kingsize i pięknym widokiem na staw.

Obiekt certyfikowany przez Singletrack Glacensis Zapraszam

Jan Michalski